FAQ

W jaki sposób się realizujemy?

Realizujemy się poprzez wdrażanie autorskich projektów, które służą podnoszeniu jakości edukacji. Czerpiemy energię i radość widząc pozytywny wpływ naszych działań na środowisko edukacyjne. Cieszymy się również, że poprzez dzielenie się naszymi pasjami i zamiłowaniami możemy mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Jaki cel przyświeca nasze działania?

Naszym głównym celem jest podążać za potrzebami osób i placówek, z którymi współpracujemy, kierując się jednocześnie naszą misją. Chcemy podnosić jakość edukacji w Polsce, bazując na zasadach partnerstwa, odpowiedzialności i zaufania. Ważne jest dla nas również realizowanie siebie, naszych pasji i robienie tego, co sprawia nam prawdziwą radość.

Czym konkretnie zajmuje się firma M&A Group?

Ważny jest dla nas rozwój w szerokim tego słowa znaczeniu. Chcemy, aby osoby i placówki, z którymi współpracujemy mogły się nieustannie doskonalić. Dbamy również o nasz indywidualny rozwój, aby wszelkie usługi, które oferujemy w ramach M&A Group zawsze charakteryzowała wysoka jakość i podążanie za zmianami zachodzącymi w otaczającym nas świecie.

Jakiego typu szkolenia będziecie realizować?

Naszym głównym założeniem jest organizować szkolenia odpowiadające zgłaszanym potrzebom. Ważne jest, aby każde szkolenie niosło dla uczestników wartości, które będą mogli przełożyć na swoje codzienne życie zawodowe i prywatne. Przede wszystkim kluczowa jest dla nas praktyczność naszych szkoleń.

Jak narodził się pomysł stworzenia M&A Group?

Na przestrzeni lat wspólnie realizowałyśmy wiele projektów, prowadziłyśmy szkolenia, zdobywałyśmy nowe doświadczenia i umiejętności. Po pewnym czasie zaczęłyśmy dostrzegać luki na naszym rynku edukacyjnym i pojawił się pomysł stworzenia firmy, która będzie mogła je zniwelować. Z początku były to tylko luźne pomysły, z czasem zaczęły przeradzać się one w konkretne plany i tak powstało M&A Group. Jesteśmy osobami, które nie potrafią bezczynnie siedzieć i narzekać na otaczającą nasz rzeczywistość, wręcz przeciwnie! Grunt to działać, podejmować wyzwania, ryzykować, próbować i tym samym otwierać drzwi nowych możliwości.


Dane kontaktowe:

M&A Group PL Sp. z o.o.
ul. Św. Marcin 29/8
61-806 Poznań
e-mail: biuro@magroup.pl
tel: +48 510 034 795

MasterMind – przestrzeń M&A
ul. Sikorskiego 18/10
61-535 Poznań, Polska
e-mail: biuro@magroup.pl


Konto:

Santander Bank Polska S.A.
Nr konta: 77191010482202786985370001


Dane rejestrowe:

Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 7831722478
REGON:360743699
KRS: 0000542862
Kapitał zakładowy 5000.00 PLN


FORMULARZ KONTAKTOWY